Každý se ve svém životě může dostat do situaci, kdy již není schopen splácet závazky a vznikne tak dluh, který je třeba uhradit. Získat během krátké doby velké množství hotovosti je ale problémem a často se tak lidé uchylují k nebezpečným půjčkám nebo si půjčují u své rodiny, což může způsobit problémy a zapříčinit rozpad dobrých vztahů. Pokud navíc dlužník vlastní nemovitost, je zde problém s exekucí a dříve nebo později exekutor prodá nemovitost za velmi nízkou cenu, čímž přijde vlastník zbytečně o peníze. Východiskem z této situace je nebankovní hypotéka, díky které lze získat velký finanční obnos během krátké doby a je k tomu potřeba pouze nemovitost jako ručení. Problémy s exekutory, vymahači a soudy lze tak oddálit a získat potřebný čas na splácení všech závazků bez ohledu na jejich původ.

kalkulačka

Východisko ze špatné životní situace

Ztráta zaměstnaní je problémem nejen pro samotného zaměstnance, ale také pro jeho rodinu a okolí a mnohdy může způsobit krach celého osobního života a deprese. Nedostatečné finanční zajištění je totiž obrovským tlakem a náklady spojené s bydlením a rodinou jen tak nezmizí. V případě, že taková situace nastane, existují naštěstí způsoby, jak dočasně tento problém vyřešit a získat čas na hledání nového zaměstnaní.

transakce

Dočasná půjčka nebo nebankovní úvěr poskytnou peníze na přechodnou dobu a jediné, co je k jejich čerpání potřeba je vlastní nemovitost. Úvěr můžete následně normálně splácet a během krátké doby se z problémů dostat. Úroky, podmínky i doba splácení se přitom příliš neliší od klasických bankovních produktů a je tak možné splácet i jen několik tisíc korun měsíčně do doby, než se opět postavíte na vlastní nohy. Vyřízení je díky online formuláři velmi jednoduché a vyplacení peněz probíhá bez jakéhokoliv zbytečného zdržování. Lze se tak snadno vyhnout exekuci a dluhům a zajistit si finanční pomoc v situaci, kdy je to opravdu potřeba.