Svinovací metr

Gary Anderson měl 58 let. Pracoval, jako dělník na stavbách. Když jednoho dne odcházel do práce, nikoho nenapadlo, že se z ní už nevrátí domů. A to vše kvůli svinovacímu metru. Jeho kolega pracoval na výškové budově, konkrétně na úrovni padesátého patra. Potřeboval si něco přeměřit, a tak k tomu použil svinovací metr. Ten mu ovšem vyklouzl z ruky a spadl z výšky 50 pater dolů. Bohužel, spadl přímo na hlavu Garyho Andersona. Ten měl sice na hlavě ochrannou helmu podle předpisů, ale metr nabral cestou takovou rychlost, že prorazil i tvrdou helmu a udeřil Garyho do hlavy. I přes přivolanou pomoc Gary na následky poranění zemřel.

metr

Kukuřice

Adhiarja K. pracoval s několika dalšími muži na kukuřičných polích, jako farmář. Jejich úlohou bylo kukuřici sesbírat, uložit, očistit od slupek a poté umístit do velkých vyvýšených beden. Právě pod těmito bednami si muži zvykli sedávat při tom, kdy olupovali z kukuřice slupky. Jednoho dne se však dostavilo mírné zemětřesení, jak bylo v tamější oblasti zvykem. Tentokrát došlo k neštěstí. Bedna plná kukuřice povolil a pohřbila tím pod sebou čtyři muže. Tři se podařilo z kukuřice vyprostit čas, ovšem čtvrtý z nich, Adhiarja, bohužel pod tíhou kukuřice zemřel.

kukuřice

Vrtulník na dálkové ovládání

Roman Pirozek měl 19 let a jeho největší vášní byly modely letadel a vrtulníků na dálkové ovládání. Žil v New Yorku, ale v rodině měl české předky, proto vám bude nejspíš jeho jméno připadat spíše české. Při chvíli volného času, jako už mnohokrát předtím, se vydal na volné prostranství, kde se zabavil s modelem vrtulníků, který ovládal pomocí ovladače v ruce. Neočekával, že by měl nastat nějaký problém. Ale naneštěstí ztratil z nějakého důvodu nad malým vrtulníkem kontrolu a ten začal létat bez jeho kontroly. Vylítl Romanovým směrem a doslova mu oddělil kus hlavy od zbytku. Roman na místě zemřel.