Vířivky a vířivé vany https://www.bazenygluc.cz/virivky-virive-vany.php jsou určitě relaxační věc. Musím říct, že jsem si vždycky chtěla domů pořídit nějakou vířivku nebo vířivou vanu. Vířivky a vířivé vany jsou ovšem ale docela drahé. Když jsem se koukala na internet, kolik stojí, tak jsem málem omdlela. Nějaká obyčejná vířivka nebo vířivá vana stála tolik peněz, že bych si na to asi musela vzít nějakou půjčku. Protože můj finanční rozpočet není moc vysoký, jak bych si přála. A tak jsem byla dokonce nakonec ráda, když mi moje maminka řekla, že mi s otcem na to na Vánoce přispějí. Protože oni sami věděli, že toužím po vířivce nebo vířivé vaně. A nakonec to dopadlo tak že půlku ceny vířivé vany mi zaplatili rodiče, jak slíbili.

Tady nejraději relaxuji.

Prý to mám jako k narozeninám a na Vánoce. Sice i ta půlka byla dost peněz pro mě, ale už to nebylo tak nepředstavitelné. Navíc taky můj přítel řekl, že mi taky dá nějaké peníze. Protože on sice vířivou vanu nechtěl, pro něj je to zbytečnost. Ale byla jsem ráda, když mi i tak přispěl. Takže během měsíce a půl jsem měla doma už konečně vířivou vanu. Vířivky a vířivé vany jsou taky dobré v tom, že si tam člověk krásně zrelaxuje tělo a mysl. A já jsem si vybrala tu střední velikost. Samozřejmě taky existuje malá velikost a taky velká velikost vířivých van. Já jsem si koupila střední, kam se vejdeme s přítelem oba dva.

Trysky ve vaně mám ráda.

A víte, jak to nakonec dopadlo? Dokonce i můj přítel si oblíbil vířivou vanu. Ve vířivé vaně skoro častěji než já, takže se nám to oběma líbí a jsme oba dva velmi spokojení. A vy byste si pořídili vířivou vanu nebo vířivku? Já jsem už na ní naprosto závislá. Alespoň dvakrát týdně jsem ve vířivé vaně a hodně si to užívám. A dokonce taky čím dál tím méně trpím na stresové stavy. Takže kdo chce mít doma v koupelně velký relax, tak si jistě pořiďte vířivou vanu anebo vířivku. Jistě nebudete litovat.