Sklo a porcelán – dříve se balily například talíře do novinového papíru tak, že byl prokládán mezi jednotlivými kusy. Tehdy však hrozilo riziko posunutí papírové bariéry, což mohlo znamenat kontakt porcelánu s porcelánem a následné rozbití. Sklenice se také balily podobným způsobem, každá se zabalila do novin a očekávalo se, že se jim nic nestane. Staré noviny a časopisy však neposkytují dostatečnou ochranu a chcete-li, aby se ani jedna sklenka nepoškodila, využijte pro tyto účely bublinkovou fólii.

bublinková fólie

Plastové výlisky – výhodou bublinkové fólie 2pack.cz je obrovská flexibilita a schopnost ochránit před poškozením i velmi křehké předměty. Jako příklad můžeme uvádět plastikové modely letadel, lodí a dalších dopravních prostředků. Pokud například model letadla vložíte do papírové krabice na vrstvu fólie a všechny větší volné mezery vyplníte stejným materiálem, nic by se vašemu letadlu nemělo stát. Podobně jako s modely letadel lze nakládat se všemi modely z plastu, ze dřeva i z kovu.

fólie s bublinkami, nůžky a lepicí páska

Hračky – pověří-li vaše ratolesti vás, dospělé osoby, stehováním hraček, velmi často se dospělí zabývají tím, jak je zabalit, abyste dětem nezpůsobili nějaké trauma. Pro malé děti je nesmírně důležitý jejich traktůrek, bagr, model osobního auta Opel, plastové panenky, dřevěné figurky zvířátek anebo domeček pro panenky. Nesmíte zkrátka děti zklamat a musíte věnovat i jejich hračkám náležitou pozornost. Balení hraček do bublinkové fólie je efektivní a vykazuje spolehlivý výsledek.

Pokojové rostliny – ty se velmi dobře balí, máte-li k dispozici mělký koš na vyprané prádlo. Každý z květináčů ovážete bublinkovou fólií, aby se náhodou uschovaný kus nepoškodil a aby to nemělo negativní vliv přímo na rostlinu. Zbytkem fólie pak vyplníte mezery mezi květníky, aby se při jízdě neposouvaly a nemohly se úderem o sebe rozbít.