Každého potěší dostat nějaký dáreček. Navíc, když dostanete dáreček od někoho, od koho by to nečekal, nemá ani narozeniny, ani svátek a najednou dostanete dáreček. Třeba proto, že jste udělali pěknou tržbu v nějakém obchodě. Je to takové milé gesto, kterého si každý zákazník bude vážit. Třeba si jedete vyzvednout zakázku v nábytkářské firmě a při placení vám vtisknou do ruky deštník. Jste překvapeni a vděční. Je jedno, že to bude už váš druhý deštník, je to prostě milá pozornost a že nese logo nábytkářské firmy berete jako samozřejmost. Doma jistě uplatnění najde, vaše dcera je přebornice na ztrácení deštníků, takže lze předpokládat, že byste nový deštník pro vaši adolescentku musela stejně do půl roku kupovat. Šárka tedy bude chodit s tímto praktickým skládacím deštníkem.

deštníky

Sama máte také malý soukromý podnik a praktický reklamní předmět se vám opravdu líbí. To by bylo něco i pro vaše stávající, nebo potenciální zákazníky. Takový reklamní deštník, spíš tedy sadu deštníků si můžete úplně lehce také obstarat s logem, které zadáte k potisku. Není to nic problematického a věřte, že tento milý dáreček potěší stejně tak ty vaše zákazníky, jako potěšil vás samotnou.

deštník

Stačí si prostě vybrat typ deštníku, barvu, zadat logo a můžete už svoje reklamní předměty rozdávat. V nabídce jsou deštníky skládací i holové, ve spoustě variant a barev. Dokonce můžete zvolit i deštníky dětské, to jsou deštníky Bambi a jsou krásně pestré. Vaši zákazníci ať současní, nebo ti, které promo dárkem třeba nalákáte, budou opravdu rádi, dáreček je to originální a zároveň praktický. Nikdo z nás nechce moknout v dešti, a pokud zrovna má nějaký svůj deštník, ten může už příští týden vypovědět svoji službu a tento promo dáreček bude opravdu vítanou náhradou. Takový neotřelý reklamní předmět se jen tak nevidí, tak neváhejte a vytvořte svoji objednávku.