Pokud právě zakládáte vlastní, novou společnost, nebo naopak jste majitelem firmy už nějaký ten pátek, jistě víte, že vizuál Vaší firmy je nejen důležitý, ale také hraje klíčovou roli při oslovování potencionálního klienta. Celá korporátní identita by tak měla být jednotná, tedy měl by být použit stejný font písma, stejné barvy, sjednocená grafika, apod. To vše je ovšem jen malou částí celého propagačního kouzla, které má za cíl Vaše potencionální zákazníky oslovit. Pokud si však nevíte rady, nezoufejte, svěřte se do rukou profesionálních grafiků!

grafika

Grafika Pardubice Krekrrr pro Vás může vytvořit kompletní korporátní identitu, a to od samotného loga, až po online marketing. Začíná se obvykle s již zmíněným logem, to by mělo být jednoduché, lehce rozpoznatelné a snadno zapamatovatelné. Zároveň by však mělo být charakteristické a slučovat se s firemním poselstvím. Tedy je logické, že například řezník nebude mít jako logo mrkev. Samotné logo začíná prvotními nákresy, ty následně prochází digitalizací, a nakonec vzniká logo manuál. Ten pak obsahuje veškeré nutné informace o logu, jako jsou použité barvy, konkrétní font písma, minimální a maximální povolenou velikost loga, a také jeho zakázané použití, kde najdeme nejčastěji například převrácení, deformace, nebo jeho přebarvení. Dále si můžete nechat navrhnout například web design, který je jistě nezbytnou součástí každé firmy, obzvláště v dnešní (počítačové, internetové) době.

spolupráce

Mezi dalšími službami najdete také pomoc při online marketingu, kde Vám grafici rádi připraví například bannery pro displayové kampaně, či vizuál pro sociální sítě. Samozřejmostí jsou také tiskoviny, kam spadají katalogy, prožury, časopisy, desky, bloky, prospekty, či knihy. V neposlední řadě za zmínku stojí také korporátní identita, respektive polety firemních aut, výloh, vizitky, roll-upy, hlavičkové papíry, samolepky, a další reklamní materiály.