Přechodné nebo i trvalé bydlení
Tíží vás momentální finanční situace, ale nechcete bydlet v pronajatém bytě? Máte k dispozici pozemek, ale novostavbu si zrovna zkrátka nemůžeme dovolit? I to se stává, ale bydlet potřebuje každý a většinou hned. Nabízíme vám mobilní dům, což je typ bydlení, které se stává čím dál populárním. V nabídce máme aktuálně více než 300 druhů, ze kterých si vyberete i vy.

modulová kostka

Komfort a lepší cena
Už dávno neplatí, že tento typ bydlení se dá přirovnat jen k maringotce. V současné době se vývoj těchto domků dostal až na takovou úroveň, že vám poskytnou veškerý komfort, který k životu potřebujete. Na první pohled už je dnes nemáte šanci rozeznat od zděných domů. Následujeme moderní trendy v oblasti bydlení a výsledkem jsou krásné domky vycházejících z toho, co dnes lidé vyhledávají.

modulový dům

Co v nich najdete?
Každý domek je připraven k bydlení. Potřebujete jen pozemek se sítěmi, abyste mohli používat elektřinu, vodu, případně plyn. U každého typu v našem online katalogu najdete půdorys a veškeré informace, které potřebujete vědět. Jde o dřevostavby, které jsou nízkoenergetické, a tak navíc uděláte i něco pro životní prostředí. Největší výhodou tohoto bydlení je, že jde o moduly, které se dají snadno propojit s dalším modulem a dům tak může růst s tím, jak se rozrůstá vaše rodina. Kromě nových dřevostaveb máme v nabídce i levnější domky, které se hojně využívají na stavbách, nebo jako chatky. Pořízením tohoto druhu bydlení můžete začít plnit svůj sen o vlastní nemovitosti, který se vám zatím zdál jako nedosažitelný. Na rozdíl od klasické novostavby díky nám můžete začít bydlet velmi rychle. Pokud se často stěhujete, nemusíte shánět nový domov. Jednoduše můžete vzít s sebou i dům. Pokud sháníte něco opravdu levného, nabízíme i použité kusy, které stačí jako sezónní chatka nebo jako přístřeší třeba právě na stavbě.