Soukromí podnikatelé to nejednou nemají ani trochu snadné. Na jejich bedrech leží zodpovědnost za celou jejich firmu, a to neobnáší vždy jen to, co se lidé bez zkušeností o podnikatelích domnívají, tedy hory peněz a spokojený život v blahobytu.

Někdy se sice soukromým podnikatelům vede dobře, ba klidně i přímo skvěle, jenže pravidlem to není. Jsou tu i ti, kterým se přinejmenším čas od času zrovna moc nedaří. A pokud se jim nevede nijak závratně, musí dělat vše pro to, aby se obrátilo k lepšímu.

několik mincí

Ovšem jak se má dostat z problémů podnikatel, který už nemá třeba ani vindru a jeho firma spěje k bankrotu? Někdo takový to svými vlastními silami nezvládne. A pak lze mluvit jedině o štěstí, že existují i půjčky. Tedy přesněji nebankovní půjčky.

Proč zrovna ty nebankovní? Proč jmenovitě právě hypotéka bez registru?

Je to vlastně prosté. Zatímco v bankách požadují, aby zájemci o půjčku nejprve splnili náročné podmínky, jimž někdo v nesnázích prakticky není schopen vyhovět, zatímco se tu musí doložit dejme tomu skvěle vypadající daňové přiznání, vysoké příjmy, registry dlužníků bez poskvrnky a podobně, je nebankovní sektor o poznání nenáročnější. A uspět při žádosti o zmíněnou hypotéku je vlastně docela hračka.

košile z eur

U této nebankovní nabídky stačí jenom dát coby záruku do zástavy nemovitost a prokázat schopnost splácet, a už se lze těšit na padesát až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, jež si lze půjčit s roční až třicetiletou splatností. A kdo by takovou příležitost nevyužil, když se tu neplatí nic předem, když jsou tu příznivé úroky, možnost splatit vše i kdykoliv předčasně a podobně?

Stačí jen vyplnit online žádost, zaslat snímky dotyčné nemovitosti k posouzení a než by jeden řekl švec, má onen podnikatel peníze, jež do své firmy může investovat. A zachránit vše, co se ještě zachránit dá.