Jestliže se chystáte na první milování s novou partnerkou, tak je zapotřebí si dát pozor na pár věcí. V žádném případě nepodceňte erekci při stresu.

První milování s novou partnerkou

Buďte přirození

Jestliže si s novou partnerkou budete rozumět a začnete spolu chodit, tak jednoho dne přijde na chvíli, kdy si budete chtít užívat milování v posteli, což může být nejprve pořádně stresová záležitost, a proto se připravenost vyplácí v každém případě a nic s ní nezkazíte, pokud to nepřeženete. Je vhodné nachystat příjemné a čisté prostředí, protože v něm se budete oba cítit mnohem komfortněji.

držení za ruce

Možná si nejste jisti, jestli bude nová partnerka s Vaším tělem spokojená. S tím si vůbec nelámejte hlavu, protože jinak by si s Vámi asi vůbec nic nezačínala a aspoň se ukáže, jestli se k sobě skutečně hodíte. Tento fakt se hodí do Vaší společné budoucnosti a jistě nechcete být s někým, kdo Vás nemiluje. Po celou dobu buďte přirození a nechte vzájemný kontakt mezi s sebou plynout pozvolna, abyste si oba užili. Přeci jen první styk je úplně něco nového, a proto je dobré se držet klasického milování a experimenty nechat na dobu až se lépe poznáte.

Potíž s erekcí

U první noci může s novou partnerkou dojít k problémům s erekcí, což může mít za následek hned několik věcí. Především je to únava a stres, protože jistě budete chtít, aby se Vám všechno vydařilo podle očekávání. Přeci jen je to úplně nová záležitost a na nás toho může být až příliš, což vede k problému s erekcí, na který je dobré brát ohled. Aby nedošlo k trapné situaci, kdy budete mít problém s erekcí před novou partnerkou, tak je zapotřebí se na takovou situaci připravit.

vodění za ruku

Mnohem větší riziko bývá u starších mužů, protože všichni přirozeně stárnou. Úskalí s erekcí zaručeně vyřeší kamagra, protože tento přípravek je speciálně vyvinut pro prokrvení pohlavního orgánu. Účinkuje dostatečně rychle, a především vydrží několik hodin, což je pro nás velice důležité a v posteli Vás už vůbec nic nezaskočí a budete si moci dlouho užívat. Již po prvním použití zjistíte, že tento přípravek skutečně výborně funguje.