·         The Dirty Razor
Toto holičství najdete v Cordobě v Argentině. Bez výčitek jej můžeme zařadit mezi nejlepší holičství Argentiny, ale i světa. Zdejší holiči jsou ve svém řemeslu opravdu precizní a přesní. S břitvou se zde údajně již narodili.
Kvalitní práci, kterou zde nepochybně odvádějí, si můžete prohlédnout na Instagramu.
barber shop
·         Blind Barber
Blind Barber je po právu jedním z nejznámějších holičství ve Spojených státech. Pracují zde ti nejzkušenější holiči New Yorku, ve kterém se toto holičství také nachází. Odcházet budete vždy spokojeni a s dobrým pocitem na tváři.
Povšimnutí si zaslouží také jejich blog, který poskytuje užitečné tipy v péči o vousy.

·         Barber Barber
Pokud jste někdy chtěli být ve starém Holywoodském trháku, blíž už se nedostanete. Atmosféru, o kterou se v Barber Barber stará zejména nenahraditelný interiér, jinde nenajdete.
Obrovská zrcadla a staré a elegantní holičské křesla, vás opravdu donutí cítit se jako gentleman let minulých. Co se však mění je móda, kterou zde dobře znají.
Pokud budete přebývat v Londýně, Liverpoolu, Leeds, nebo Menchesteru, nezapomeňte pobočku Barber Barber navštívit.

·         Ruffians
Poté co toto holičství získalo za svou práci prestižní ocenění v Edinburghu, rozhodl se tento dobře sehraný tým dobýt i Londýn.
Vychutnejte si odborné oholení, nebo střihání od těchto řemesla znalých holičů. Uvolněte se v jasném, prostorném interiéru, který je, ačkoli se nachází poblíž Covent Garden a Merylebone, oázou klidu.
staré holičství
·         Max&Jò Barber Shop
I když neumíte mluvit italsky, tito kluci budou přesně vědět, co chcete. Až budete příště v Římě, navštivte toto profesionální a neformální holičství. Zdejší veselá parta, operující v přepychovém interiéru, dokáže vytvořit opravdu výbornou atmosféru.
Max & Jò nabízí klasické i moderní účesy, se kterými se ani v Římě neztratíte.