Huawei P30 Lite je skvělé zařízení, když se na něj díváme v poměru cena výkon. Tohle zařízení si najde opravdu hodně příznivců z řad běžných uživatelů.

Huawei P30 Lite jako skvělá volba

Slušné parametry

Mobilní telefon většina lidí nepoužívá jen k běžnému volání, protože díky internetu se nám otevřela brána do virtuálního světa, přičemž tím významně stoupla užitková hodnota chytrých mobilních telefonů. Pokud chcete pořídit solidní zařízení, ale zase to nepřehánět s pořizovací cenou, tak potom je dobré se pohybovat ve střední třídě. Do ní řadíme i Huawei P30 Lite, a to cenovkou i vlastnostmi. Nechybí rychlé nabíjení a s výdrží baterie se dostaneme na den a něco při běžném používání.

mobil huawei

Tento telefon oplývá třemi fotoaparáty, kde ten hlavní má 48 MPX, díky čemuž se dají zachytit už solidní fotky. Výkonově rozhodně nezaostává, takže si na něm zahrajete i nove hry, což potěší každého hráče. Vzhledem k úložišti 128 GB si jich můžete stáhnout opravdu mnoho. Uživatelské prostředí a celkově plynulost je na dobré úrovni, a proto když si to shrneme, tak tento mobil bude věrně sloužit mnoha spokojeným majitelům

Ochrana zařízení

Mobilní telefony jsou náchylné na poškození, tedy pokud se nejedná o speciální zařízení, která poznáme vyztuženou konstrukcí, voděodolností a dalšími parametry. Na naše běžné zařízení můžeme pořídit ochranné prvky, čímž rozhodně jeho odolnost o dost zvýšíme, protože někdy se ani nenadějeme a zařízení nám upadne na zem. Pro tento konkrétní model se prodávají kryty Huawei P30 Lite, jenž na ně perfektně sedí, takže můžeme bez omezení používat veškeré prvky.

chytrý mobil

Kryt je typ obalu, který se nasadí na mobil a jeho větší část je na zadní straně, takže displej máme stále k dispozici. Někomu zase může vyhovovat více pouzdro, jenž funguje jako knížka, takže zakrývá i přední stranu. Když zařízení používáme, tak přední část pouzdra můžeme překlopit dozadu či použít jako stojánek. Každopádně každé takové pouzdro od poctivého výrobce tlumí nárazy, takže mnohdy zabrání například prasknutí displeje.