Jistě jste již někdy zaslechli pojem „erotická masáž“. Co si pod tím můžeme představit a je na tom něco zajímavého, co by stálo alespoň za vyzkoušení?

Spojit erotiku a masáž v jeden celek není ďábelský nápad, ale přímo božský. Když je totiž něco ďábelského, zpravidla je v tom nějaký háček, problém, zkrátka to není úplně ono, zatímco božství si spojujeme s naprostou dokonalostí. Proč je zájem o erotické masáže tak velký a proč je mnoho lidí upřednostňuje před pohlavním stykem?

hezká dívka

Veškerá práce je na masérce – je to zcela v její režii a vy jste pouze ten (nebo ta), kdo si vybírá, co vám vyhovuje. Stává se, že prožijete i několik vrcholů za sebou, neustálá pozornost a způsob fyzického kontaktu (i když nejde o klasickou soulož) každého nováčka příjemně překvapí a někdy i zaskočí. Prokazují to i některé nezávislé recenze zákazníků, kteří se rádi svými prožitky (anonymně a diskrétně) pochlubí.

žena v zrcadle

Dívky jsou překrásné – jestliže není nutné vyvíjet větší fyzickou aktivitu, která je typická pro pohlavní styk, máte pak více příležitosti pořádně si užít krásu ženského těla tak, jak se vám zlíbí. Můžete sledovat oblé boky, pevné hýždě, krásně tvarovaná stehna a lýtka, svůdná ňadra a dekolt, krásu obličeje a vlasů a v neposlední řadě i hebká klenutá chodidla, která mnoho mužů neskrývaně nebo tajně obdivuje.

Můžete s dívkou i konverzovat – erotická masáž se neodbývá pouze drážděním genitálií s cílem co nejdříve přivést klienta k vrcholu, jde o celou sérii prožitků, velmi smyslných, ale naprosto přirozených. Součástí lidské přirozenosti by měla být i konverzace, vzájemné porozumění, empatie a cit. Může se odvíjet již od prvopočátku při koupeli ve vířivé lázni, při pokládání lávových kamenů a při tanci na klíně (lap dance). Hlazení, mazlení a zaměření pozornosti na všechny tělesné partie odlišují tyto procedury od klasických sexuálních služeb, které bývají mnohdy hrubé a neosobní.