Umíte si představit den bez hodin? Nevíte, v kolik budete vstávat, v kolik odcházet do práce? Dokonce bez nich ani neuvaříme. Hodiny nás zkrátka provází každou vteřinou a čas nám odměřují všem stejně. Jen těžko bychom našli domácnost bez hodin. Máme je v kuchyni, v obýváku nebo na nočním stolku.
písek v hodinách
Dokonce se říká, že ve spánku se náš srdeční rytmus přizpůsobuje tikotu hodin. Někdo při jejich tikotu rád usíná, jiného naopak tento zvuk rozčiluje.
Řeknete si hodiny jako hodiny. Je to, ale pravda?
I při výběru hodin se můžete rozhodnout, z čeho budete vybírat.
Máte raději hodiny s ručičkami? Sáhnete raději po digitálních nebo analogových. Právě ti, kterým není vhod tikání, budou mít volbu jasnou. Analogové a digitální vás nebudou rušit žádným zvukem. Budete mít zcela jistě zajištěno, co se týče ticha, klidné spaní. Dalším plusem je dobrá viditelnost číslic a to i ve tmě.
Dáte na design? Pak máte volnou ruku. Nabídka je natolik široká, že není možné si nevybrat.
Hodiny volte i podle toho, do jaké místnosti je potřebujete umístit. Dokonce i velikost místnosti je důležitá. Do garsonky si nepořídíte rozměrné pendlovky, které vám zaberou půlku místnosti. Do malých prostor si můžete pořídit hodiny nalepovací. Zaberou minimálně místa a přitom působí velice efektně.
kapesní hodiny
Pomocí vhodně vybraných hodin můžete výborně doplnit vzhled celé místnosti. Vhodně zvolené designové kousky se mohou s přehledem stát jediným nápadným doplňkem místnosti.
Příznivci nápadnějších modelů si mohou vybrat hodiny s kyvadlem. Budou rozhodně nepřehlédnutelné. Nemusíte se obávat, že se nebudou hodit do moderního interiéru. Vyrábí se totiž v moderním designu, který stroze zařízený interiér doplní.
Kdo má rád věci s historií možná najde zalíbení ve starých pendlovkách nebo kukačkách. Tyto historické časomíry nadchnou příznivce starých časů.