Potřebujete plot na vaši zahrádku a nevíte jaký správný si zvolit? Máme pro vás nabídku, která vám zaručí zahrádku ozdobenou krásným plotem!

O firmě MPC Betonové ploty a brány
Máme vlastní skladové prostory, vlastní vozový park pro rozvoz materiálu po celé ČR

betonový plot

Jak se staví betonové ploty?
Nejprve se musí udělat vyměření a vytyčení plotu, výkop základny pro sloupky. Dále sloupky umístíme do betonu, hloubka usazení odpovídá výšce plotu. Spodní díl plotu pomáhá zajistit sloupek v kolmé poloze. Následně osadíme zbývající díly plotu.

Výhody:
Betonový plot Praha dokáže zajistit velkou míru soukromí, a to díky neprůhlednosti. Před osazením je ale potřeba uhlazení a opracování hran betonového dílce. Ceny betonového plotu se pohybují okolo 2000-2800 Kč/m. Betonové ploty Praha mají velké využití – betonové oplocení rodinných domů, dekorativní oplocení zahrad. Zamezení vniknutí i uniknutí zvěře, jednoduchý servis

Proč jsou tak oblíbené?
Zejména kvůli nenáročné údržbě a velmi dlouhá životnost zejména 30 let.

beton

Varianty betonových plotů
Beton kombinovaný se dřevem- ten se hodí například k modernímu domu a je vyrobený ze štípaného kamene, je oboustranný a šedý- kombinovaný se dřevem, dále pak betonový plot se dřevem pak základní jednoduchý šedý plot s atraktivním dekorem- ten je vyrobený ze štípaného kamene betonový plot který se hodí ke starším domům (cihla baculatá, pískovec)
přímočarý a efektivní plot v dekoru cihliček (cihla ostrá, základní šedá) betonový plot v barvě pískovce (štípaný kámen, oboustranný, pískovec). Ale také garáž z betonového plotu vypadá skvěle.

Vzory betonových plotů:
štípaný kámen (nejoblíbenější a nejpoužívanější vzor betonových plotů), lámaný kámen (atraktivní vzhled betonového plotu ve stylu tradičního stavebního kamene), cihličky – elegantní vzor dle vzoru lícové cihly.

Tyto ploty také nepodléhají korozi.