Na YouTube už zdaleka nenajdete jen krátká videa různých tvůrců, najdete tam i štědrou zásobu nejrůznějších filmů, které máte možnost shlédnout. A velké množství z nich dokonce zcela zdarma. Pokud si je chcete vychutnat i mimo online připojení, můžete k tomuto účelu použít Youtube video downloader.

Pojďme se podívat na některé tipy na filmy z české produkce, které jsou v současné době dostupné zdarma k shlédnutí na YouTube.

youtube

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Česká komedie, kde se v hlavních rolích představí Lenka Vlasáková a David Matásek. Rozvedená Eva, majitelka luxusní cukrárny má jen jediné přání. Aby se její bývalý manžel vrátil zpět k ní. A vypadá to, že by se jí její přání mohlo splnit. Dokud nezjistí, že si chce vzít klavíristku Lindu, s kterou nyní chodí. Do situace se vloží Evina matka a její vnoučata a rázem je pohroma na světě. Komedie o lásce a vztazích, u které se zasmějete a příjemně si oddychnete.

Čertova nevěsta (2011)

Milá, kouzelná pohádka, kde uvidíte v hlavních rolích Václava Šandu a Evu Podzimkovou. Královna velmi touží po dítěti a neváhá se kvůli tomu upsat samotnému peklu. Narodí se jí holčička princezna Štěpánka. Avšak v den jejich osmnáctin má dostát dluhu své matky vůči peklu a vzít si samotného vládce pekel. Když odmítne, je zakletá v přízrak, který se zjevuje na hradě a čeká na vysvobození. Do trnitého boje s peklem se pustí princeznin kamarád Štěpán, který Štěpánku už dlouhé roky miluje. Pohádka z pera Zdeňka Trošky zahřeje na duši děti i dospělé.

mobil

Trhala fialky dynamitem (1992)

Ztřeštěná komedie v hlavní roli s Helenou Růžičkovou a Jiřím Růžičkou mladším vypráví o rodině Karafiátových, kteří se živý krádežemi pohřebních věnců. Rozhodnou se, že začnou se seriózní podnikáním a na ten popud si otevřou cestovní kancelář, která má za cíl ukázat movitým cizincům krásy naší České země.