Chcete si užít akční střílečky, které běžně hrajete na počítači v reálném světě? Pak navštivte Laser game. Uvidíte, že budete maximálně spokojeni.

Moderní hraní v reálném prostředí

Existuje celá řada super her, které se dají hrát na počítači, mobilním telefonu či jiném zařízení. Všechny mají ale něco společného, a sice nutnost dívat se do displeje. To je nejen nepříjemné pro oči, ale není to žádná sláva ani pro mysl, o tělu ani nemluvě. Čím častěji a déle člověk sedává u počítače, televize či jiného zářícího displeje, tím více si škodí. Nikde samozřejmě není řečeno, že byste si párkrát týdně nemohl zapařit nějakou super strategii, střílečku nebo logickou hru na své herní mašině, ale neměli byste to přehánět.

skupina(1)

A když už máte chuť na to se pořádně pobavit moderním způsobem, můžete zajít třeba do lasergame praha https://www.lazerfunpraha.cz. Nečeká vás sice nic extra zázračného, ale pokud toužíte po parádní zábavě spolu se svými kolegy, dostanete rozhodně lepší zážitek, než když hrajete některý z mnoha počítačových on-line titulů.

Pár krát za měsíc si zajít zahrát vám rozhodně neuškodí. Laser game není vůbec statická hra, právě naopak. Běháte, skáčete, krčíte se, snažíte se vyhýbat nepřátelským střelám. V mnoha věcech je tato hra podobná paintballu, ale jsou zde samozřejmě i některé zásadní odlišnost. Třeba během paintballu se můžete snadno zranit. A to nejen tak, že spadnete někde do strouhy nebo zakopnete o kámen. Během hry se totiž používají docela nebezpečné kuličky plné barvy. Jejich zásah na holou kůži vždy docela bolí a může i zranit. To v laser game ale není možné. Paprsky jsou velice slabé a nikdo tak nemůže pouze střelbou přijít k úhoně.

lasergame_aztec05

Málo míst

Popularita této hry je v posledních měsících tak vysoká, že je někdy problém naplnit poptávku. Arény není mnoho a nedají se zvětšit. Z toho důvodu je lepší si vždy zarezervovat čas i místo, jelikož se jinak do arény nedostanete. Pokud budete chtít hrát o víkendu, možná se na vás vždy nedostane, ale v případě, že máte čas na tento druh zábavy i přes pracovní týden, neměl by být problém rezervaci získat každý týden v měsíci.