Když jsem si pořídila svou první elektrokoloběžku, tak jsem byla nadšená. A elektrokoloběžkou jsem si pořídila hlavně z toho důvodu, že nemůžu mít řidičský průkaz. A to ze zdravotních důvodů. Ani nevíte, jak je to omezující. A jak mě to hodně vadí, že nemohu mít řidičský průkaz a auto. Takže jsem přemýšlela stále mnoha způsoby, jak to udělat, abych mohla být taky pohyblivá, a to nejenom chůzí, protože chtěla jsem jezdit prostě autem, ale to jsem nemohla. Tak jsem si řekla, že si prvně pořídím elektrokolo. Protože to je taky skvělý technický vynález, za který jsem vděčná. Elektrokolo jsem měla asi tři čtvrtě roku, než jsem zjistila, že jsem těhotná.

Občas jezdím i na kole.

A sice dítě bylo plánované a moc jsem si ho přála, ale zase jsem potom měla strach jezdit na elektrokole. Bála jsem se, že se někde vybourám. Takže celé těhotenství s jsem jezdila s přítelem v autě anebo jsem jezdila autobusem, protože přítel měl práci opravdu hodně daleko, takže stejně osmdesát procent cestování jsem musela jezdit sama autobusem. A potom, když už synovi byly čtyři roky, jsem si pořídila elektrokoloběžku. A musím vám musím říct, že lepší technický vynález za poslední roky jsem opravdu neviděla.

Koloběžka je fakt prima.

Elektrokoloběžka má opravdu skvělý mechanismus a techniku, takže taky uveze nejenom mě, ale taky syna. Já vím, že se na elektrokoloběžce má jezdit jenom v jednom člověku. Jenomže co by potom dělal syn? Syn neumí jezdit ještě na kole, takže se mnou jezdí na elektrokoloběžce. Příští rok mu chci pořídit nové kolo, tak uvidím, jak na tom budeme. Je mnoho lidí, co má rádo techniku, jako třeba například já elektrokoloběžku, která je praktická. Mám totiž moc ráda praktické věci, kterých mám doma docela dost. A jsme taky ráda že už existuje taky elektrokoloběžka i pro děti od šesti let. Jezdí jenom sedm kilometrů v hodině, takže je to prima, že mi syn nikam rychle neujede.