Každý vztah si někdy projde něčím jako krizí. Je to naprosto normální, takže není žádný důvod k panice. Naopak to musíte brát tak, že je to jen něco, co Váš vztah naopak posílí a Vy si tak budete ještě bližší. Vnímaní světa ženou a mužem je bohužel dosti rozdílné a co ještě víc, tak potom řešení problému a pohledu na všechno možné.
romantický večer
Nevíme, proč tak je, ale asi nás to má učit pokoře a tolerantnosti vůči druhému. Každý má svou hlavu a je někdy opravdu těžké tyto dva světy spojit v jeden, který bude dobře fungovat a Vy se na něj budete moci spolehnout. Je důležité si uvědomovat, o čem je vlastně vztah. Pro někoho to totiž může znamenat jen povrchní vzplanutí citů a po pár měsících, když první opojení vyprchá dorazí těžký náraz s realitou a člověk má najednou pocit, že se úplně spletl ve svém životě. No a co z toho akorát bude? Jedno nebo dvě zlomená srdce a někteří jsou pak i takoví experti, že těch srdcí zlámou hned několik najednou. Vztah totiž není jen o tom, že nás má někdo rád a máme z toho nějaké emocionální vyžití. To je jen pro pokrytce. Vztah je o důvěře a respektování jeden druhého. Pamatujte si, že žárlivost je zabiják manželství a každého vztahu. A všechny ženy i muži, co něco podobného zažili Vám to bohužel jen potvrdí.
večerní projížďka
To, že jste našli nějakého svého dejme tomu vyvoleného, ještě neznamená, že ho musíte vlastnit dvacet čtyři hodin denně a mít dokonalý přehled o tom, kde je, s kým je a proč s ním je. Když si nebudete důvěřovat a budete se vzájemně podezírat z nesmyslů, tak to bude velmi rychlý pád. Ale není dobré se na věci dívat jen negativně. Pokud máte nějaké opravdové problémy, tak o nich spolu hlavně mluvte a neduste negativní pocity ve svém nitru. Naděje na lepší zítřky umírá poslední, tak neztrácejte hlavu a věřte, že bude brzy líp!