Možná patříte ke šťastlivcům, kteří vlastní vířivku. Co může být lepšího, než se po dlouhém pracovním dni ponořit do teplé vody plné bublinek a dát si k tomu láhev dobrého vína, sektu nebo šampaňského. No a ve dvou je to samozřejmě ještě lepší, protože vířivka má prostě romantický nádech a páry často platí nemalé sumy za to, aby si jí mohly aspoň na nějakou chvíli pronajmout a užít ve dvou. A možná jsem vás teď nalákala, abyste si vířivku pořídili, protože je to vážně parádní věc.

Vířivka

Existuje několik druhů vířivek. Vířivky můžou být venkovní, nebo je můžeme mít vevnitř. Vířivky dále dělíme na volně stojící a zapuštěné. S volně stojícími vířivkami můžeme pravidelně manipulovat a přesouvat je z místa na místo podle toho, jak se nám to zrovna hodí. Zabudované vířivky stojí stále na jednom místě, ale mají také svoje výhody. Tou hlavní je vyšší stabilita. Samozřejmě existují také různé druhy materiálů, z kterých jsou vířivky vyrobeny. Ty mohou být dřevěné, skořepinové, keramické nebo akrylátové. Můžeme si také koupit vířivky nafukovací nebo mini vířivku do vany, takzvanou perličkovou koupel.

Dřevěná vířivka

Vířivka však neznamená jen radost, ale také starost. Stejně tak, jako o všechny další vymoženosti v naší domácnosti, je potřeba se o ní řádně starat. A aby nám vířivka sloužila co nejdéle a co nejlépe, zaslouží si také kvalitní, profesionální servis. Pokud si takovou vířivku teprve kupujeme, potřebujeme, aby nám ji někdo namontoval a zprovoznil a nastavil případné příslušenství. Pokud chceme, aby byla voda čistá a průzračná, je potřeba vířivku pravidelně čistit a kontrolovat kvalitu vody. Důležitá je také technická kontrola.

A jak tomu tak bývá, může se nám stát, že se nám vířivka nebo její části pokazí. K tomu nám opět poslouží profesionální servis, který provede výměnu či opravu poškozených dílů. V Praze vám nabídne opravu vířivek servisvyrivychvan.cz.